Literárně-dramatické

Příspěvek k činnosti literárně-dramatického oboru.

Pro všechny zájemce o kterýkoli z oborů bez rozdílu věku

Milé děti, vážení rodiče.

Připravili jsme pro vás procházku celou naší školou. Nejprve se podívejte, které nástroje je možné si u nás vybrat, a seznamte se s učiteli, kteří hru na ně vyučují.

To ale není všechno. Čeká vás ještě procházka tanečním, výtvarným, literárně dramatickým oborem i učebnou paličkování.

Pozvánka do ZUŠ Žamberk

Všechny další informace a zajímavosti najdete v dalších kapitolách našich stránek (Obory).

Cesta k nám je velmi jednoduchá. Až si vyberete, klikněte na odkaz „přihláška ke studiu“, vyplňte ji a odešlete. My se vám hned ozveme a domluvíme se na všem dalším.

Těšíme se na vás!!!

Literárně-dramatický obor

Vážení rodiče, milí žáci.

Po dlouhé době obtížné on-line výuky máme konečně zase možnost setkat se tváří v tvář ve škole. Je povolena výuka 10 žáků bez testování. Proto vás všechny spolu s učitelkou Olgou Strnadovou voláme do školy. Nezmeškejte už ani hodinu ze zbytku školního roku a přijďte si užít.

Rodiče pak upozorňujeme, že školné za 2. pololetí je nutno zaplatit neprodleně. Možnost odhlášení byla do konce března.

Tak přijďte a zapojte se do díla!

Hana Chvátilová a Olga Strnadová