Výtvarné

Příspěvek k činnosti výtvarného oboru.

Pro všechny zájemce o kterýkoli z oborů bez rozdílu věku

Milé děti, vážení rodiče.

Připravili jsme pro vás procházku celou naší školou. Nejprve se podívejte, které nástroje je možné si u nás vybrat, a seznamte se s učiteli, kteří hru na ně vyučují.

To ale není všechno. Čeká vás ještě procházka tanečním, výtvarným, literárně dramatickým oborem i učebnou paličkování.

Pozvánka do ZUŠ Žamberk

Všechny další informace a zajímavosti najdete v dalších kapitolách našich stránek (Obory).

Cesta k nám je velmi jednoduchá. Až si vyberete, klikněte na odkaz „přihláška ke studiu“, vyplňte ji a odešlete. My se vám hned ozveme a domluvíme se na všem dalším.

Těšíme se na vás!!!

Výtvarný obor

Vážení rodiče, milí žáci.

Po dlouhé době obtížné on-line výuky máme konečně zase možnost setkat se tváří v tvář ve škole. Je povolena výuka 10 žáků bez testování. Vzhledem k tomu, že disponujeme 2 učebnami VO i paličkování, můžeme na každé hodině uvítat až 20 žáků. Proto vás všechny spolu s učiteli Pavlou Trojanovou a Tomášem Čečetkou voláme do školy. Nezmeškejte už ani hodinu ze zbytku školního roku.

Rodiče pak upozorňujeme, že školné za 2. pololetí je nutno zaplatit neprodleně. Možnost odhlášení byla do konce března.

Tak přijďte a zapojte se do díla!

Hana Chvátilová, Pavla Trojanová a Tomáš Čečetka