Elektronická přihláška

Přijímáme přihlášky na školní rok 2024/2025

Jak se přihlásit k nám do ZUŠky?

Jednoduše. Podáním elektronické přihlášky níže.

Potom už záleží na tom, jestli chcete hrát na hudební nástroj, malovat, tancovat, nebo hrát loutkové divadlo. Podle toho vyberte studijní obor i případné studijní zaměření a přihlášku nám odešlete do 31. 5. 2024!

Přednostně přijímáme děti, které v daném školním roce nastupují do 1. třídy ZŠ.

______________________________

Pro ty, kteří se chtějí naučit hrát na hudební nástroj, nebo zpívat, je

obor: HUDEBNÍ

studijní zaměření: Hra na … (vyberte nástroj)

Na každý nástroj lze bohužel přijmout pouze omezený počet nových žáků. V případě většího počtu zájemců, než je kapacita, proběhne při zápisu u dětí drobný průzkum hudebnosti a předpokladů potřebných pro hru na konkrétní nástroj. Ale nezoufejte, pokud se pro vás místo na vybraném nástroji nenajde, máme tu spoustu jiných, ze kterých si můžete zkusit vybrat!

Do přípravného studia hudebního oboru přijímáme žáky od 1. třídy ZŠ.

______________________________

Pro ty, kteří chtějí umět ovládat své tělo a vyjádřit pohybem své nálady a pocity, je

obor: TANEČNÍ

Do přípravného studia tanečního oboru přijímáme žáky od 1. třídy ZŠ.

______________________________

Pro ty, kteří se chtějí naučit plout rozmanitými vodami výtvarného umění, nebo splétat nitky paličkované krajky, je

obor: VÝTVARNÝ

studijní zaměření: výtvarná výchova   nebo   kresba a tvorba paličkovaných krajek

Do přípravného studia výtvarného oboru přijímáme žáky od 1. třídy ZŠ.

______________________________

Pro ty, kteří mají rádi knížky, a chtěli by umět oživit loutky a seznámit se se vším, co se točí kolem divadla, je

obor: LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ

Do literárně dramatického oboru přijímáme žáky od 2. třídy ZŠ.

______________________________

Pokud si neumíte přesně představit, co obnáší výuka tanečního, výtvarného a literárně dramatického oboru, nebo ještě nevíte, pro který hudební nástroj plane vaše srdce, přijďte se k nám do školy podívat.

Dny otevřených dveří se budou konat 25. 3. 2024 a 2. 5. 2024 vždy od 15 do 18 hodin.

Na základě podané přihlášky vás budeme kontaktovat a sejdeme se v červnu 2024 ve škole u zápisu všech oborů.

ZUŠ Petra Ebena Žamberk