Elektronická přihláška

Jak se přihlásit k nám do ZUŠky?

Jednoduše. Podáním elektronické přihlášky níže.

Potom už záleží na tom, jestli chcete hrát na hudební nástroj, malovat, tancovat, nebo hrát divadlo. Podle toho vyberte studijní obor i případné studijní zaměření a přihlášku nám odešlete do 31. 5. 2022!!!

______________________________

Pro ty, kteří se chtějí naučit hrát na hudební nástroj, nebo zpívat, je

obor: HUDEBNÍ

studijní zaměření: přípravná hudební výchova (Do poznámky napište nástroj, který by se vašemu dítku nejvíce líbil, a také nástroj druhý, který by mu udělal radost v případě, že by to s tím prvním nevyšlo)

Zatím nevíte, na co chce vaše dítě hrát? Nic se neděje, nechte poznámku prázdnou a inspirujte se na našem webu 🙂

Přednostně přijímáme zájemce o hru na dechové nástroje, a to především žesťové (trubka, lesní roh, tenor)!!!

Na každý nástroj lze bohužel přijmout pouze omezený počet nových žáků. V případě většího počtu zájemců, než je kapacita (jedná se především o klavír), proběhne při zápisu u dětí drobný průzkum hudebnosti a předpokladů potřebných pro hru na konkrétní nástroj. Ale nezoufejte, pokud se pro vás místo na vybraném nástroji nenajde, máme tu spoustu jiných, ze kterých si můžete zkusit vybrat!

Do přípravné hudební výchovy hudebního oboru přijímáme žáky od 6 let, tedy od 1. třídy ZŠ.

______________________________

Pro ty, kteří chtějí umět ovládat své tělo a vyjádřit pohybem své nálady a pocity, je

obor: TANEČNÍ

Do přípravného ročníku tanečního oboru přijímáme žáky od 5 let, tedy i předškoláky.

______________________________

Pro ty, kteří se chtějí naučit plout rozmanitými vodami výtvarného umění, nebo splétat nitky paličkované krajky, je

obor: VÝTVARNÝ

studijní zaměření: výtvarná výchova   nebo   kresba a tvorba paličkovaných krajek

Do přípravného ročníku výtvarného oboru přijímáme žáky od 5 let, tedy i předškoláky.

Pro paličkování dorostou prstíky tak akorát v 6 letech, tedy v 1. třídě ZŠ.

______________________________

Pro ty, kteří mají rádi knížky, a chtěli by umět oživit loutky a seznámit se se vším, co se točí kolem divadla, je

obor: LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ

Do literárně dramatického oboru přijímáme žáky od 2. třídy ZŠ.

______________________________

Pokud si neumíte přesně představit, co obnáší výuka tanečního, výtvarného a literárně dramatického oboru, nebo ještě nevíte, pro který hudební nástroj plane vaše srdce, podejte přihlášku i tak, a ještě před zápisem si přijďte k nám do školy všechno prohlédnout a vyzkoušet.

Den otevřených dveří se bude konat v červnu 2022.

Na základě podané přihlášky vás budeme kontaktovat a sejdeme se 20. 6. 2022 ve škole u zápisu všech oborů. Budoucí muzikanti, kteří se ještě úplně nerozhodli, si vyberou hudební nástroj, na který budou hrát.

ZUŠ Petra Ebena Žamberk